Young Wear

Cel projektu

Sklep internetowy z dedykowanym designem

Zobacz stronę »

Case study opisuje stworzenie nowej odsłony sklepu firmy odzieżowej Young Wear w celu wzmocnienia identyfikacji marki oraz ułatwienie korzystania przez użytkowników.

 

Głównym celem projektu było odświeżenie wyglądu strony oraz polepszenie user experience co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Cele zostały osiągnięte poprzez intuicyjny dedykowany design oraz wysoki performance, który zapewnia przyjemne użytkowanie.

Poprzednie

Następne

Project image

Opis projektu

Sklep internetowy firmy odzieżowej Young Wear. Strona powstała w oparciu o technologię Wordpress. Platforma E-commerce została stworzona przy użyciu wtyczki WooCommerce. Wygląd strony został stworzony indywidualnie na potrzeby klienta. Sklep zawiera takie elementy jak galeria zdjęć, lista bestsellerów, lista produktów oraz widok pojedynczego produktu. Widok listy produktów zawiera zaawansowane filtry które wykorzystują zapytania AJAX. Istnieje możliwość zalogowania się do sklepu przez użytkownika. Po zalogowaniu użytkownik może oznaczać produkty jako ulubione. Wysyłka może odbyć się za pomocą Paczkomatów. W tym celu zastosowana została wtyczka odpowiadająca za wybranie odpowiedniego Paczkomatu. Płatność na sklepie odbywa się za pomocą Przelewy24. Podczas dokonywania płatności istnieje możliwość wykorzystania kodu rabatowego. Strona wyświetla ostatnie zdjęcia z Instagrama firmy za pomocą dedykowanej wtyczki.

Aplikacja serwowana jest przy użyciu CloudHostingu z wykorzystaniem CDN, który przyspiesza czas ładowania strony niezależnie od lokalizacji użytkownika na świecie. Cachowanie strony stworzone jest przy pomocy technologii Redis. Strona została przygotowana pod działanie produkcyjne poprzez minifikację plików. Dodatkowo, zdjęcia na stronie wyświetlane są w formacie WebP który jest nowym formatem stworzonym przez Google przystosowanym do wyświetlania zdjęć na stronach internetowych. Te operacje poprawiają ogólny odbiór strony, jak i polepszają wynik w audytach SEO (Ocena A na GTMetrix).

Nasz stack technologiczny

Frontend

Technology

JavaScript

Backend

Technology

WordPress

Technology

Redis

UI/UX

Technology

Adobe XD

Nowoczesny panel admina

Strona internetowa zawiera zaawansowany panel administratora sklepu Energy+. Pozwala on w łatwy i przejrzysty sposób zarządzać sklepem. Dodatkowym elementem jest dedykowana aplikacja desktopowa która umożliwia zarządzanie sklepem z poziomu komputera.

Inne case study
Email us
Napisz do nas

E-mail

hello@rigby.pl
Call us
Zadzwoń do nas

Telefon

+48 784 968 921

Chcesz skonsultować lub wycenić swój projekt?

Zbuduj produkt, który przynosi efekty biznesowe.

Porozmawiajmy!