Pożegnaj się z ograniczeniami dzięki headless eCommerce.

Rozwiń swój eCommerce dzięki naszym usługom tworzenia sklepów internetowych, zaprojektowanym w celu skrócenia czasu wprowadzania produktów na rynek, ułatwienia ich rozwoju, zapewnienia klientom wyjątkowych doświadczeń online i zwiększenia skali Twojego biznesu.

Google Reviews

+35Zrealizowanych projektów

Next.js
Medusa
Saleor
Strapi

Co możemy dla Ciebie zrobić

Od tworzenia niestandardowych funkcji po bezproblemowe integracje — nasz zespół jest gotowy do osiągania celów Twojego biznesu.

icon

Wdrożenia sklepów internetowych B2C

Zbudujemy platformę sprzedającą bezpośrednio do konsumenta.

icon

Wdrożenia sklepów internetowych B2B

Zbudujemy platformę do sprzedaży do klienta biznesowego.

icon

Wdrożenia sklepów Marketplace

Zbudujemy platformę, która umożliwi sprzedawcom skutecznie sprzedawać.

icon

Migracja do headless eCommerce

Zamienimy starą platformę na nowoczesne rozwiązanie headless eCommerce.

icon

Projektowanie UX & UI dla sklepów

Zaprojektujemy design, który odda charakter Twojej marki w internecie.

icon

Tworzenie aplikacji webowych

Stworzymy aplikację internetową odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu.

Firmy, które nam zaufały

Frame

Projekt to proces – zobacz, jak pracujemy w Rigby

Projekt procesu

W Rigby, nasza filozofia koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań eCommerce, które spełniają unikalne potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.


Logo Rigby
Poznaj nas lepiej ->

Chcesz dołączyć do zespołu Rigby? Zobacz aktualne oferty pracy!

arrowIcon

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Architektura headless + Rozwiązania Open Source

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybkie wprowadzanie na rynek

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

ellipse

Pracujemy na danych

Jesteśmy pasjonatami pracy z danymi i wierzymy w znaczenie przeprowadzania dokładnych analiz przed wdrożeniem rozwiązań. Oceniając Twoje obecne rozwiązanie, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy, odkryć dobrze działające elementy i następnie dopasować nasze podejście, aby podejmować świadome decyzje i zapewnić Ci najlepsze możliwe wyniki.

Sprawdź ostatnie case studies

Dowiedz się z naszych studium przypadków, jak pomogliśmy naszym klientom osiągnąć ich cele oraz, jak wykorzystywane przez nas technologie sprawdziły się w ich sklepach internetowych.

Poznaj wszystkie case studies ->

Co mówią o nas nasi klienci

Dowiedz się, jak klienci oceniają współpracę z nami.

 • Cytat

  W życiu mam szczęście do ludzi. Poznanie zespołu Rigby to potwierdza. Praca z nimi to ciągły rozwój i świetna przygoda. Nasze pomysły i strategia z ich pomysłami, wiedzą i doświadczeniem w efekcie dały świetny sklep internetowy. Nowa platforma już doprowadziła do większej sprzedaży. A to dopiero początek. Będziemy dalej wspólnie rozwijali sklep. Nie mogę się doczekać kolejnych pomysłów i dalszej współpracy.

  Cytat
  Dominik Chrzanowski

  CEO YoungWear

 • Cytat

  Jako pracownik debesto.com zgłosiłem się do Rigby ze zleceniem stworzenia konfiguratora rolet zewnętrznych. Mimo dość skomplikowanej logiki konfiguratora, firma poradziła sobie z jego stworzeniem. Konfigurator działa szybko oraz wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach. Sama współpraca odbyła się bezproblemowo, wszystkie wątpliwości były na bieżąco rozwiązywane. W przypadku jakichkolwiek zmian w założeniach, były one natychmiastowo wprowadzane. Polecam.

  Cytat
  Filip Tokarski

  Product Manager w Debesto.com

 • Cytat

  Po pierwszych dwóch spotkaniach z zespołem Rigby, byłem przekonany, że chcę z nimi pracować. Była to dobra decyzja. Są pasjonatami tego, co robią. Byłem zaskoczony ich zaangażowaniem w projekt.

  Cytat
  Patryk Traczyk

  Właściciel w Traczyk Leather

 • Cytat

  Polecam z całego serca! Panowie tworzyli dla nas stronę internetową od zera. Włożyli w to całą swoją głowę i serce. Zawsze szukali rozwiązań, które były satysfakcjonujące dla obu stron. Przez cały proces czułam się zaopiekowana i doinformowana. Dostałam również szczegółowa instrukcje odnośnie samodzielnych aktualizacji sekcji związanej z blogiem. 10 dodatkowych punktów za responsywność: akcja/reakcja jest zdecydowanie ich mocną stroną. Strona internetowa zbiera bardzo pozytywne opinie od naszych klientów i jest niewątpliwie wspaniałą wizytówką. Jeżeli stawiać strony www to tylko z Rigby :)

  Cytat
  Sylwia Szarkiewicz

  Właściciel w Frame Optics

 • Cytat

  Jestem ogromnie zadowolony ze współpracy z firmą Rigby! Od samego początku panowie wiedzieli, czego mi trzeba. Każde z naszych spotkań, pomimo że drogą online, odbywało się bardzo efektywnie. Na każde z moich pytań zawsze uzyskiwałem szybką i konkretną odpowiedź. Wszystkie moje wymagania odnośnie strony internetowej i jej wszelkich „udziwnień” jakie urodziły się w mojej głowie zostały bez problemu spełnione, lub w miarę możliwości zastąpione substytutem. Wiele spraw odnośnie zakładania strony, doboru serwisu hostingowego, płatności etc., zostało zrobione bez mojego udziału, co przy zakładaniu firmy było ogromnym odciążeniem. Cały czas zostajemy w kontakcie po utworzeniu strony. Na wszelkie prośby dotyczące zmian dostaję dynamiczną odpowiedź. Chłopaki nie tylko wykonują kawał dobrej roboty, ale też przekazują swoje doświadczenie, co pozwala samodzielnie wprowadzać małe zmiany na stronie, a to bardzo ułatwia cały proces aktualizacji i odświeżania tekstu. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z usług Rigby. Najwyższa jakość, bardzo dobra cena i świetny serwis po dostarczeniu usługi. Czego chcieć więcej? Zachęcam!

  Cytat
  Marcin Ludwa

  Właściciel w Kriomedic

Poznaj technologie, w których pracujemy

Medusa.js

Medusa.js to silnik headless eCommerce typu open source, który umożliwia tworzeni wysoce konfigurowalnych rozwiązań.

Saleor.js

Saleor to silnik headless eCommerce typu open source, który umożliwia tworzenie wysoce skalowalnych platform.

Strapi.js

Strapi to open source headless CMS, który umożliwia łatwe zarządzanie treścią w platformie eCommerce.

Next.js

Next.js to open source framework, który umożliwia tworzenie szybkich, elastycznych i przyjaznych dla SEO aplikacji internetowych.

Nie przegap naszych ostatnich postów

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn