Projekt to proces - zobacz jak budujemy platformy eCommerce w Rigby

1

Na początku porozmawiamy ogólnie o twoim biznesie i postaramy się go zrozumieć. Poznamy Twoją obecną sytuację i następnie Twoje potrzeby oraz oczekiwania wobec nowego sklepu. Opowiemy Ci o naszej metodologii, o tym jak wygląda nasza usługa i jak pracujemy. Zapoznamy Cię z technologią, którą wdrażamy oraz porozmawiamy w jakich przypadkach dobrze się ona sprawdzi a w jakich nie. Nasze podejście Ci odpowiada? Doskonale, działajmy dalej.

2

Zanim przejdziemy do proponowania konkretnej technologii, projektowania nowego sklepu i wdrożeń, musimy jeszcze dokładniej poznać Twój biznes i Twoje potrzeby. W tym celu przeprowadzamy warsztaty oraz badanie i analizę obecnego sklepu jeśli już go posiadasz. Dzięki warsztatom zrozumiemy czego potrzebujesz, ustalimy wspólny cel i dobierzemy do niego technologię, która pozwoli go zrealizować. Analiza obecnego sklepu pozwoli stwierdzić co warto dodać lub zmienić w obecnym designie, żeby zwiększyć sprzedaż i poprawić doświadczenia użytkownika.

Zdjęcie procesu
3

Po przeprowadzonych warsztatach mamy już całą niezbędną wiedzę i doskonale rozumiemy Twój biznes i potrzeby. Uporządkowujemy wszystkie zebrane informacje, ustalamy priorytety działa i przygotowujemy propozycję technologiczną. W rezultacie otrzymujesz gotowy plan stworzenie nowego sklepu internetowego wraz z wyceną.

4

Jeśli nasza propozycja jest tym czego potrzebowałeś i podejmiesz decyzję o współpracy, przystępujemy do prac. Przydzielamy do Twojego projektu zespół oraz przygotowujemy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do jego wykonania.

Zdjęcie procesu
5

Rozpoczynamy projektowanie designu. Początkowo przygotujemy szkic, którego celem jest rozmieszczenie na stronie wszystkich zebranych wcześniej elementów i zaprezentowanie nawigacji oraz funkcjonalności. Następnie z przygotowanego szkicu zbudujemy prototyp, rozwijając szkic o interakcje, czyli o możliwość klikania w przyciski i przechodzenia na inne widoki. Po przetestowaniu prototypu, nanosimy na niego część wizualną, która utworzy już kompletny design.

6

Po tym, jak design jest już gotowy, przechodzimy do prac programistycznych. Tworzymy dla projektu repozytoria oraz środowisko do pracy. Planujemy sprinty, przydzielamy pierwsze zadania developerom i rozpoczynamy programowanie. Na każdym etapie projektu będziemy wspólnie omawiać wszystko co wydarzyło się w projekcie i planować dalszą pracę. Każda nowa funkcjonalność dodana do projektu jest na bieżąco testowana przez testera.

7

Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych funkcjonalności dla podstawowej wersji produktu, przepinamy go na wersję produkcyjną i dostępną dla Twoich użytkowników.

8

Twoja platforma będzie sprzedawała i zwiększała swoje zasięgi a nasz zespół ekspertów zajmie się jej utrzymaniem zapewniając nieprzerwane działanie.

9

Jako Twój partner będziemy Ci doradzać na każdym etapie współpracy. W trakcie wzrostu skali Twojego biznesu i pojawianie się nowych potrzeb, rozwiniemy platformę o nowe funkcjonalności.

Nie możemy doczekać się, żeby dowiedzieć się, co możemy razem zbudować

Omówmy, jak wyglądałby ten proces w Twoim projekcie