Sprzedawaj hurtowo ze sklepem internetowym dopasowanym do Twojego biznesu

Poznamy Twój biznes i zaprojektujemy ścieżkę zakupową tak, żeby umożliwiała Twoim klientom jak najprostszy zakup. Dopasujemy do Twojego projektu platformę eCommerce, która spełni wszystkie dzisiejsze założenia i będzie gotowa na dalszy rozwój w przyszłości.

Rozwiń swój biznes B2B dzięki naszej usłudze tworzenia sklepu internetowego.

Usprawnij swoje procesy, zwiększ wydajność i zwiększ przychody dzięki niestandardowej platformie zaprojektowanej z myślą o Twoich konkretnych potrzebach. Od bezproblemowej integracji z istniejącymi systemami po zaawansowane funkcje zarządzania zamówieniami i relacjami z klientami — nasz zespół doświadczonych programistów pomoże Ci przenieść Twój biznes e-commerce B2B na wyższy poziom. Wyzwania, które musimy wziąć pod uwagę budując sklep internetowy B2B:

ellipse

Złożone katalogi produktów

Firmy B2B często mają złożone katalogi produktów z wieloma poziomami cenowymi, niestandardowymi konfiguracjami i opcjami zamówień hurtowych, co może być trudne do zarządzania i prezentowania w intuicyjny sposób.

ellipse

Integracja z systemami ERP i CRM

Integracja oprogramowania eCommerce z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania relacjami z klientami (CRM) może być złożonym i czasochłonnym procesem, ale jest niezbędna do zapewnienia dokładnych i aktualnych danych.

ellipse

Dostosowanie i elastyczność

Firmy B2B często mają unikalne wymagania, których nie spełniają gotowe rozwiązania eCommerce, dlatego tak ważne jest, aby oprogramowanie eCommerce było elastyczne i dostosowywane do tych konkretnych potrzeb.

ellipse

Zarządzanie użytkownikami i uprawnienia

W handlu elektronicznym B2B w proces zakupu zaangażowanych jest wielu interesariuszy, a oprogramowanie do handlu elektronicznego ma kluczowe znaczenie, aby zapewniało szczegółowe zarządzanie użytkownikami i opcje uprawnień.

ellipse

Przetwarzanie płatności

Firmy B2B często mają unikalne wymagania dotyczące płatności, takie jak warunki netto i rozliczenia oparte na fakturach, które nie są obsługiwane przez standardowe platformy handlu elektronicznego.

ellipse

Zarządzanie zamówieniami

Firmy B2B często mają złożone procesy zamawiania, z wieloma etapami, zatwierdzeniami i niestandardowymi konfiguracjami, którymi należy efektywnie zarządzać.

ellipse

Segmentacja klientów

Firmy B2B często sprzedają do różnych segmentów klientów, z których każdy ma własne ceny, oferty produktów i procesy zamawiania, co może być trudne do zarządzania za pomocą jednej platformy eCommerce.

ellipse

Zarządzanie danymi

Platformy handlu elektronicznego B2B muszą być w stanie obsługiwać duże ilości danych klientów, produktów i transakcji, a także zapewniać solidne możliwości raportowania i analizy.

ellipse

Zgodność i przepisy

Firmy B2B często działają w ściśle regulowanych branżach, takich jak opieka zdrowotna, finanse i obrona, i muszą przestrzegać surowych przepisów i standardów. Platformy handlu elektronicznego muszą zapewniać niezbędne kontrole i narzędzia w celu zapewnienia zgodności.

Z jakimi wyzwaniamia mierzy się obecnie Twój sklep internetowy B2B?

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Co możemy dla Ciebie zrobić?

01. Analiza przedwdrożeniowa

02. UX/UI Projekt

03. Stworzenie i wdrożenie platformy

04. Utrzymanie i wsparcie

05. Migracja ze starej platformy

06. Integracje z zewnętrznymi platformami

Nasza usługa jest dla Ciebie jeśli...

tick

Patrzysz na rozwój eCommerce długofalowo

tick

Chcesz dostarczyć unikalne doświadczenia użytkownika

tick

Potrzebujesz platformy, która będzie rozwijała się wraz z Twoim biznesem

tick

Twój biznes wymaga dedykowanych funkcjonalności

tick

Potrzebujesz partnera technologicznego, który doradzi Ci na każdym etapie rozwoju sklepu internetowego

tick

Potrzebujesz partnera, który zaprojektuje rozwiązanie technologiczne dopasowane do Twojego biznesu

Projekt to proces – zobacz, jak pracujemy w Rigby

Projekt procesu

Jaka technologia najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Najczęstsze pytania

question

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

W zależności od zakresu i skali projektu, cena może wynosić między kilka a kilkaset tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę Twojego projektu, skontaktuj się z nami.

question

Jak wygląda proces budowania sklepu internetowego?

Budowa sklepu internetowego składa się z kilku etapów, od pomysłu i planowania, przez kodowanie i wdrażanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź podstronę - Jak pracujemy.

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Architektura headless + Rozwiązania Open Source

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybkie wprowadzanie na rynek

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

ellipse

Pracujemy na danych

Jesteśmy pasjonatami pracy z danymi i wierzymy w znaczenie przeprowadzania dokładnych analiz przed wdrożeniem rozwiązań. Oceniając Twoje obecne rozwiązanie, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy, odkryć dobrze działające elementy i następnie dopasować nasze podejście, aby podejmować świadome decyzje i zapewnić Ci najlepsze możliwe wyniki.

Zbudujmy i rozwińmy Twój projekt razem

Pracuj z nami

Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn