Ożyw swój biznes eCommerce dzięki migracji sklepu internetowego do architektury headless

Uwolnij moc skalowalności i elastyczności w swoim sklepie internetowym dzięki migracji przestarzałego rozwiązania do nowoczesnego podejścia, które oddziela część wizualną od logiki biznesowej.

Przeprowadź migrację starej platformy bezstresowo

Migracja starej platformy eCommerce do architektury headless może być złożonym i wymagającym procesem. Wymaga ona dokładnej analizy przedwdrożeniowej i przygotowania strategii migracji. W tym celu musimy rozumieć z jakimi wyzwaniami wiąże się migracja i znać kilka potencjalnych przeszkód, które należy wziąć pod uwagę:

ellipse

Migracja danych

Jednym z największych wyzwań w migracji eCommerce jest migracja danych. Musimy zapewnić, że wszystkie dane klientów, historia zamówień, informacje o produktach i inne krytyczne informacje zostaną bezproblemowo przeniesione na nową platformę.

ellipse

Integracje i dedykowane funkcjonalności

Wiele firm wykorzystuje dedykowane funkcjonalności i integracje. Migracja na nową platformę przeważnie będzie wymagała ponownego wdrożenia tych elementów, co może być czasochłonne i kosztowne. Musimy wziąć to pod uwagę na etapie analizy przedwdrożeniowej.

ellipse

Przestój w działaniu

Podczas procesu migracji mogą być potrzebne przestoje w działaniu starej platformy, które mogą mieć wpływ na sprzedaż i przychody. Istotne jest, aby zminimalizować przestoje i zapewnić, że witryna będzie działać praktycznie bez przerwy.

ellipse

SEO

Migracja eCommerce może mieć znaczący wpływ na rankingi wyszukiwarek. Musimy tak zaplanować migrację, żeby utrzymać rankingi SEO i ruch podczas procesu migracji.

ellipse

Doświadczenia użytkownika

Klienci oczekują płynnych zakupów, a wszelkie zakłócenia podczas procesu migracji lub całkowicie odmienna architektura informacji mogą mieć wpływ na ich wrażenia. Kluczowe jest, aby nowa platforma była przyjazna dla użytkownika i zapewniała klientom doskonałe wrażenia zakupowe oraz nie zmuszała klienta do nauki obsługi sklepu na nowo.

ellipse

Szkolenie zespołu

Migracja do nowej platformy headless będzie wymagała przeszkolenia Twojego zespołu, żeby zrozumiał nowe rozwiązanie i nie miał problemu z jego obsługą.

Zastanawiasz się jakie wyzwania stawia migracja Twojego sklepu do rozwiązania w architekturze headless?

Porozmawiajmy o możliwości migracji Twojego sklepu internetowego

Co możemy dla Ciebie zrobić?

01. Analiza przedwdrożeniowa

02. Przygotowanie planu migracji

03. UX/UI Projekt

04. Stworzenie i wdrożenie nowej platformy

05. Utrzymanie i wsparcie

06. Integracje z zewnętrznymi platformami

Powody do migracji ze starej platformy

tick

Dług technologiczny Twojej obecnej platformy jest zbyt duży, żeby opłacało się ją dalej rozwijać.

tick

Twój biznes urósł i obecna technologia nie jest już wystarczająca.

tick

Obecne rozwiązanie nie jest wystarczająco elastyczne przez co nie możesz wprowadzać nowych założeń biznesowych.

tick

Twój sklep ma dużo błędów i działa powoli.

tick

Obecne rozwiązanie oferuje skomplikowany proces zakupowy i dostarcza niezadowalające doświadczenia użytkownika.

tick

Twój sklep nie jest dopasowany do założeń Twojego biznesu i brakuje w nim kluczowych dla Ciebie funkcjonalności.

Co zyskasz z nową platformą eCommerce

tick

Sklep internetowy, w którym będziesz mógł z łatwością wprowadzać nowe zmiany i dostosowywać go do zmieniających się realiów rynkowych i nowych trendów.

tick

Rozwój nowej platformy będzie szybki i nie będzie generował niepotrzebnych kosztów.

tick

Twoja platforma eCommerce będzie rozwijała się wraz z Twoim biznesem.

tick

Sklep internetowy, który będzie wolny od błędów i będzie bardzo szybko się ładował.

tick

Sklep internetowy dopasowany do sposobu sprzedaży, którego oczekuje Twój biznes.

Projekt to proces – zobacz, jak pracujemy w Rigby

Projekt procesu

Migracja YoungWear do headless eCommerce w Saleor i Next.js

tick

Nowy design i lepsze doświadczenia użytkownika

tick

Wzrost odwiedzających z 5k do 20k miesięcznie

tick

Skrócenie czasu i kosztów wdrażanie nowych zmian

W życiu mam szczęście do ludzi. Poznanie zespołu Rigby to potwierdza. Praca z nimi to ciągły rozwój i świetna przygoda. Nasze pomysły i strategia z ich pomysłami, wiedzą i doświadczeniem w efekcie dały świetny sklep internetowy.

Dominik Chrzanowski

CEO YoungWear

Czy architektura headless sprawdzi się w Twoim projekcie?

Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym

Najczęstsze pytania

question

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

W zależności od zakresu i skali projektu, cena może wynosić między kilka a kilkaset tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę Twojego projektu, skontaktuj się z nami.

question

Jak wygląda proces budowania sklepu internetowego?

Budowa sklepu internetowego składa się z kilku etapów, od pomysłu i planowania, przez kodowanie i wdrażanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź podstronę - Jak pracujemy.

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Architektura headless + Rozwiązania Open Source

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybkie wprowadzanie na rynek

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

ellipse

Pracujemy na danych

Jesteśmy pasjonatami pracy z danymi i wierzymy w znaczenie przeprowadzania dokładnych analiz przed wdrożeniem rozwiązań. Oceniając Twoje obecne rozwiązanie, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy, odkryć dobrze działające elementy i następnie dopasować nasze podejście, aby podejmować świadome decyzje i zapewnić Ci najlepsze możliwe wyniki.

Zbudujmy i rozwińmy Twój projekt razem

Pracuj z nami

Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn
Logo Rigby

Rigby Sp. z o.o

Pinezka lokalizacji

Al. Rejtana 20A, 35-310 Rzeszów

Pinezka lokalizacji

Ul. Robotnicza 42A, 53-608 Wrocław

Prawa autorskie @ 2023 Rigby - Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone z ❤️ przez Rigby

Built using Next.js & Strapi. Hosted on Vercel & DigitalOcean. 🚀

DigitalOcean Referral Badge