Zrewolucjonizuj swój biznes online z naszą usługą tworzenia sklepów internetowych typu marketplace

Wzmocnij swój biznes dzięki naszemu wdrożeniu platformy headlees eCommerce marketplace. Uwolnij nowe możliwości i skalowalność, jednocześnie oferując swoim dostawcom i klientom niezrównaną personalizację, elastyczność i wygodę użytkownika

Multi-Vendor Marketplace w architekturze headless

Zbudujemy platformę e-commerce Multi Vendor Marketplace w architekturze headless. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkowe wrażenia użytkownika i dostarczyć funkcje, które odróżnią Twój produkt od konkurencji. Budujemy produkty, które są skalowalne, konfigurowalne i bezpieczne. Platforma marketplace umożliwi dostawcom wystawianie i sprzedaż swoich produktów, jednocześnie oferując klientom intuicyjne zakupy. Nasz zespół będzie ściśle z Tobą współpracował, aby zrozumieć Twoje cele biznesowe i opracować niestandardowe rozwiązanie, które spełni Twoje unikalne wymagania. Tworzenie takiej platformy może być złożonym przedsięwzięciem i wiązać się z kilkoma wyzwaniami, którym należy sprostać:

ellipse

Dzielenie przychodów

Zapewnienie sprawiedliwego i efektywnego podziału przychodów między dostawcami przy jednoczesnym utrzymaniu rentowności dla właściciela rynku.

ellipse

Monitorowanie jakości i spójności produktów

Zarządzanie jakością i spójnością produktów i usług u wielu dostawców.

ellipse

Przestrzeganie zasad sklepu

Zarządzanie relacjami z dostawcami i zapewnianie, że dostawcy przestrzegają zasad i wytycznych platformy.

ellipse

Bezproblemowe płatności i dostawy

Zapewnia bezproblemową integrację z różnymi systemami płatności i dostawcami usług transportowych, aby zapewnić sprawne transakcje.

ellipse

Monitorowanie wysyłki

Zarządzanie i monitorowanie wydajności dostawców w celu zapewnienia terminowych i wysokiej jakości dostaw do klientów.

ellipse

Zapewnienie przyjaznych doświadczeń użytkownika

Zapewnienie przyjaznego dla użytkownika doświadczenia zarówno dla dostawców, jak i klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu skutecznych opcji wyszukiwania i nawigacji, aby pomóc klientom znaleźć potrzebne produkty.

ellipse

Zarządzanie bezpieczeństwem i ochroną danych

Zarządzanie bezpieczeństwem i ochroną danych użytkowników, w tym informacji o płatnościach oraz danych osobowych dostawców i klientów.

ellipse

Zapewnienie skalowalności

Zapewnienie skalowalności i elastyczności w celu dostosowania się do rosnącej liczby dostawców i klientów przy jednoczesnym utrzymaniu jakości platformy.

ellipse

Zapewnienie skutecznej komunikacji

Zapewnienie skutecznej komunikacji między dostawcami a klientami w celu zapewnienia wydajnej obsługi klienta i rozwiązywania wszelkich pojawiających się problemów.

ellipse

Optymalizowanie i ulepszanie

Utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku i nadążanie za zmieniającymi się wymaganiami i oczekiwaniami klientów.

Z jakimi wyzwaniami mierzy się obecnie Twoja platforma marketplace?

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Co możemy dla Ciebie zrobić?

01. Analiza przedwdrożeniowa

02. UX/UI Projekt

03. Stworzenie i wdrożenie platformy

04. Utrzymanie i wsparcie

05. Migracja ze starej platformy

06. Integracje z zewnętrznymi platformami

Nasza usługa jest dla Ciebie jeśli...

tick

Patrzysz na rozwój eCommerce długofalowo

tick

Chcesz dostarczyć unikalne doświadczenia użytkownika

tick

Potrzebujesz platformy, która będzie rozwijała się wraz z Twoim biznesem

tick

Twój biznes wymaga dedykowanych funkcjonalności

tick

Potrzebujesz partnera technologicznego, który doradzi Ci na każdym etapie rozwoju sklepu internetowego

tick

Potrzebujesz partnera, który zaprojektuje rozwiązanie technologiczne dopasowane do Twojego biznesu

Projekt to proces – zobacz, jak pracujemy w Rigby

Projekt procesu

Jaka technologia najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Najczęstsze pytania

question

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

W zależności od zakresu i skali projektu, cena może wynosić między kilka a kilkaset tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę Twojego projektu, skontaktuj się z nami.

question

Jak wygląda proces budowania sklepu internetowego?

Budowa sklepu internetowego składa się z kilku etapów, od pomysłu i planowania, przez kodowanie i wdrażanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź podstronę - Jak pracujemy.

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Architektura headless + Rozwiązania Open Source

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybkie wprowadzanie na rynek

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

ellipse

Pracujemy na danych

Jesteśmy pasjonatami pracy z danymi i wierzymy w znaczenie przeprowadzania dokładnych analiz przed wdrożeniem rozwiązań. Oceniając Twoje obecne rozwiązanie, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy, odkryć dobrze działające elementy i następnie dopasować nasze podejście, aby podejmować świadome decyzje i zapewnić Ci najlepsze możliwe wyniki.

Zbudujmy i rozwińmy Twój projekt razem

Pracuj z nami

Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn