Medusa.js - open source silnik headless eCommerce w podejściu modułowym.

Medusa to silnik headless eCommerce, który łączy świetne wrażenia programistyczne z nieskończonymi możliwościami dostosowywania do wymagań biznesowych.

Co to jest Medusa?

Medusa.js to platforma headless eCommerce w podejściu modułowym. Oznacza to, część wizualna (frontend) i logika biznesowa (backend) są oddzielone. Dodatkowo poszczególne elementy platformy są oddzielnymi modułami, które współpracują ze sobą. Przykładowo wydzielony jest moduł koszyka, produktów oraz zarządzania zamówieniami. Takie podejście wraz z otwartym kodem zapewniają elastyczność i dzięki temu jest to system, który może być łatwo dopasowany do każdego modelu biznesowego niezależnie czy jest to sprzedaż B2C, B2B, Multi-Vendor Marketplace, czy prosta sprzedaż w aplikacji webowej, Medusa.js może zostać dopasowana konkretnych potrzeb. Jest to produkt tworzony na licencji open sorce co oznacza, że jest on w pełni darmowy, dostępny dla każdego i rozwijany przez społeczność. Oznacza to pełną swobodę rozwoju systemu. Dodatkowo Medusa.js przychodzi wraz z gotowym panelem admina, który również może być dowolnie modyfikowalny. Posiada liczne integracje, które są dostępne za darmo. Technologia bardzo szybko się rozwija. Obecnie istnieje ponad +20k sklepów opartych o tą technologię a jej otwarty kod źródłowy został polubiony przez +17k programistów na GitHubie.

Cechy Medusa.js

ellipse

Modułowa architektura headless

Medusa.js wykorzystuje architekturę headless, co oznacza, że frontend i backend są oddzielone, co daje sprzedawcom większą elastyczność w dostosowywaniu ich witryny sklepowej i dodawaniu nowych funkcji.

ellipse

Sprzedaż wielokanałowa

Sprzedawcy mogą sprzedawać swoje produkty w wielu kanałach, w tym w Internecie, na urządzeniach mobilnych, w mediach społecznościowych i na rynkach.

ellipse

Zarządzanie stanem magazynowym

Medusa.js zapewnia zaawansowane funkcje zarządzania stanem magazynowy, w tym śledzenie magazynu oraz powiadomienia o niskim stanie zapasów.

ellipse

Zarządzanie zamówieniami

Sprzedawcy mogą zarządzać zamówieniami z jednego pulpitu nawigacyjnego, w tym przetwarzanie zamówie, śledzenie zamówień i obsługa zwrotów.

ellipse

Integracja płatności

Medusa.js integruje się z różnymi bramkami płatności, umożliwiając bezpieczne i wygodne przyjmowanie płatności.

ellipse

Integracja wysyłek

Medusa.js obsługuje integracje wysyłek z głównymi przewoźnikami, umożliwiając handlowcom usprawnienie ich procesów wysyłkowych.

ellipse

Zarządzanie produktami

Sprzedawcy mogą zarządzać swoimi katalogami produktów, w tym zdjęciami produktów, opisami, cenami i wariantami.

ellipse

Zniżki i promocje

Medusa.js umożliwia handlowcom tworzenie rabatów i promocji oraz zarządzanie nimi w celu zachęcenia klientów do zakupów.

ellipse

Analityka i raportowanie

Medusa.js zapewnia szczegółowe funkcje analityczne i raportowe, umożliwiając handlowcom śledzenie wydajności ich sklepu i podejmowanie decyzji opartych na danych.

Co zyskasz bududjąc sklep w Medusa.js

tick

Elastyczność

tick

Skalowalność

tick

Wydajność

tick

Architektura modułowa

tick

Open-source

tick

Integracje

tick

Dokumentacja i wsparcie

Co możemy dla Ciebie zbudować w Medusa.js

Ikona

Wdrożenia sklepów B2C

Zbudujemy platformę sprzedającą bezpośrednio do konsumenta.

Ikona

Wdrożenia sklepów B2B

Zbudujemy platformę do sprzedaży do klienta biznesowego.

Ikona

Wdrożenia platform Marketplace

Zbudujemy platformę, która umożliwi sprzedawcom skutecznie sprzedawać.

Kiedy Medus.js jest technologią odpowiednią dla Ciebie?

tick

Potrzebujesz dedykowanych funkcjonalności

tick

Chcesz, żeby Twój sklep był dopasowany do Twojego biznesu

tick

Potrzebujesz łatwo skalowalnego rozwiązania, która będzie rozwijało się wraz z Twoim biznesem

tick

Chcesz, móc rozwijać swój produkt bez ograniczeń

tick

Patrzysz na rozwój eCommerce długofalowo

Chcesz dowiedzieć się więcej o Medusa.js i porozmawiać czy sprawdzi się w Twoim projekcie?

Porozmawiajmy o Medusa.js

Najczęstsze pytania

question

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

To zależy. W zależności od zakresu i skali projektu, cena może wynosić między kilka a kilkaset tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać przybliżoną cenę Twojego pomysłu, skontaktuj się z nami.

question

Ile trwa wykonanie sklepu internetowego?

To zależy. Czas realizacji projektu zależy od jego kompleksowości oraz liczby funkcjonalności. Projekty realizowane są etapami, co oznacza, że podstawowa wersja sklepu może już sprzedawać, kiedy my dalej pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami.

Znajdź więcej pytań i odpowiedzi w naszym FAQ ->

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn