Rigby — Zespół połączony pasją i wspólną misją

Zespół Rigby

W Rigby nasza filozofia koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań eCommerce, które spełniają unikalne potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.


Powstanie Rigby

Historia firmy Rigby zaczyna się od dwóch przyjaciół, Jakuba i Grzegorza, którzy mieli pasję do programowania i wspólnie realizowali swoje pierwsze projekty IT jako freelancerzy. Fascynacja branżą eCommerce pojawiła się, gdy zaczęli pracować nad sklepami internetowymi dla swoich klientów. Wraz z upływem czasu, zauważyli, że dzisiejszy sklep internetowy to coś znacznie więcej niż kilkanaście lat temu. Wyzwania, jakie stawia dzisiejszy rynek eCommerce, wymagają elastyczności, ciągłego rozwoju, optymalizacji i dbałości o szczegóły. Pracując w pierwszych eCommercach, z którymi mieli styczność, zauważyli, że platformy te nie spełniają oczekiwań dzisiejszego rynku. Masa błędów, problemy z utrzymaniem oraz problematyczne wprowadzanie zmian były na porządku dziennym. Zdecydowali, że chcą znaleźć lepsze rozwiązanie dla eCommerce, bardziej elastyczne i pozwalające dostosować wszystko do potrzeb biznesowych. Po wielu próbach i testach znaleźli nowoczesne podejście w architekturze headless, które rozdziela logikę biznesową od części wizualnej i gwarantuje bezawaryjność oraz elastyczność w rozwijaniu sklepu. Od tego momentu wiedzieli, że chcą budować takie rozwiązania dla ambitnych sklepów internetowych i pomóc im w rozwoju. Tak narodziła się firma Rigby.

Oś czasu

Nasza misja

Naszą misją jest uwolnienie rynku od monolitycznej architektury, która tak długo dominowała w branży eCommerce i skorzystanie z zalet architektury headless. W ten sposób możemy Ci zaoferować bardziej elastyczne, skalowalne i spersonalizowane doświadczenia. Wierzymy, że dostarczając takie podejście i niezrównaną obsługę klienta, możemy pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe i nowe wyżyny sukcesu w biznesie.

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Tworzymy sklepy w architekturze headless

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybko wdrażamy podstawową wersję produktu

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce na rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

Najważniejsza składowa Rigby - Zespół

W Rigby wierzymy, że nasz zespół jest kluczem do sukcesu. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu, dostarczamy, jak najlepsze wyniki dla naszych klientów. W duchu współpracy i dążeniu do doskonałości pracujemy razem, aby stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom i osiągnąć Twoje cele.

+10Specjalistów

Rigby people

Chcesz dołączyć do zespołu Rigby? Napisz do nas!

arrowIcon

Partnerstwo w celu zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie

Digispot

Technologia to nie wszystko. W osiągnięciu sukcesu w eCommerce liczy się ciągła praca nad sklepem, testowanie oraz optymalizowanie. Z tego względu współpracujemy z agencją Digispot. Firmą, która zamienia odwiedzających w kupujących. Ich pęd do ciągłego poprawiania sklepu i zwiększania konwersji sprzedaży w połączeniu z naszym dążeniem do doskonałości w podejściu technologicznym owocuje tworzeniem sklepów, które nie tylko dobrze działają i ładnie wyglądają, ale również generują bardzo duże przychody.

Pielęgnowanie ducha zespołu i kultury Rigby

 • Rigby in Paris
 • Code review
 • Rigby Workshop
 • Rigby team during workshop
 • Cofee Time
 • Rigby kitchen
 • Rigby coffee
 • Cooperation
 • Rigby team
 • Competition
 • Game room

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Grzegorz Tomaka

Nic nie interesuje mnie bardziej niż rozmowa o ciekawych pomysłach, wyzwaniach, z którymi mierzy się biznes i wspólna próba znalezienia najlepszego rozwiązania.


Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn
grzegorz.tomaka@rigby.pl
Jakub Zbąski

Napędza mnie poczucie, że zmieniam internet na lepsze. Szukamy nowych możliwości i podążamy za trendami, wybierając technologię jutra, która zmienia oblicze eCommerce.


Jakub Zbąski

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn
jakub.zbaski@rigby.pl