Sklep internetowy dla kultowej marki Unitra w Medusa i Next.js

Stworzenie sklepu internetowego o wyjątkowym stylu, oddającym tożsamość firmy oraz stanowiącym solidne podstawy do przyszłego rozwoju. Nasz zespół zadbał o to, aby strona była zgodna z najnowszymi standardami technologicznymi, zapewniała doskonałą responsywność i szybkość działania.

Klient

Unitra, kultowa marka i symbol trzydziestoletniej historii produkcji urządzeń audio-wideo w Polsce, zajmuje szczególne miejsce w sercach naszych rodaków. Jej produkty zdobiły praktycznie każde gospodarstwo domowe w kraju. Teraz, postanowili przywrócić tę słynną firmę z czasów PRL-u, łącząc jej ponadczasowe piękno z nowymi wymaganiami współczesności.

0

Wyzwanie

Nasz klient nawiązał z nami współpracę w celu stworzenia solidnego fundamentu dla przyszłego rozwoju swojego sklepu internetowego. Wielki powrót marki miał być widoczny nie tylko w jej produktach, ale i w sieci. Wspólnie postawiliśmy, więc na stworzenie minimalistycznego designu, intuicyjnego procesu zakupowego, nieustannej dostępności sklepu na całym świecie.

ellipse

Szybkie ładowanie strony

ellipse

Prosty proces zakupowy

ellipse

Proste wprowadzanie zmian, które nie przerywa pracy platformy

ellipse

Nieograniczone możliwości rozwoju sklepu z wizją sprzedaży zagranicznej

ellipse

Design strony oddający charakter produktów

Rozwiązanie

Opracowaliśmy platformę, która korzysta z Next.js i niezależnego serwera Vercel dla warstwy frontendu, zapewniając ciągłą dostępność, prosty i intuicyjny proces zakupowy oraz szybkie ładowanie na całym świecie. Jako backend zastosowaliśmy silnik eCommerce Medusa, zapewniając prostotę użytkowania, wydajność i brak ograniczeń w dalszym rozwoju.

Medusa.js

Medusa.js to silnik headless eCommerce typu open source, który umożliwia tworzeni wysoce konfigurowalnych rozwiązań.

Next.js

Next.js to open source framework, który umożliwia tworzenie szybkich, elastycznych i przyjaznych dla SEO aplikacji internetowych.

Rezultat

Spełniając wszystkie wymagania klienta, powstało rozwiązanie headless eCommerce, które pozwoliło marce Unitra rozpocząć sprzedaż internetową. Wykorzystana technologia stanowi solidny fundament, który umożliwi w przyszłości dalszy rozwój platformy w miarę wzrostu biznesu klienta w kanale online. Łącząc te elementy, zapewniliśmy klientom bezproblemowe i przyjemne zakupy, jednocześnie przygotowując grunt pod przyszły rozwój sklepu.

tick

Minimalistyczny, nowoczesny design pasujący do produktów marki

tick

Łatwa obsługa platformy

tick

Szybkie ładowanie sklepu

tick

Nieograniczone możliwości rozwoju

tick

Szybkie wdrażanie nowych zmian

    Chciałbyś dowiedzieć się, czy i jak możemy pomóc w Twoim projekcie?

    Porozmawiajmy o Twoim projekcie