Zbudujemy aplikację webową, która zdefiniuje Twój biznes na nowo

Przeniesiemy Twoją wizję do świata internetu, tak żeby stworzona aplikacja odpowiadała wymaganiom projektu i dostarczała maksymalnie dużo wartości biznesowej a przy tym, żeby zapewniała użytkownikom wyjątkowe wrażenia.

Zbudujemy przemyślaną aplikację, która dostarczy maksymalnie dużo wartości biznesowej

W Rigby wykorzystujemy najnowsze technologie i najlepsze praktyki branżowe do tworzenia responsywnych, skalowalnych i bezpiecznych aplikacji internetowych, które zapewniają użytkownikom wyjątkowe wrażenia. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich wymagania biznesowe, zaprojektować intuicyjne interfejsy użytkownika i opracować solidne rozwiązanie, które zasili ich biznes. Tworzenie aplikacji może wiązać się z kilkoma wyzwaniami, takimi jak:

ellipse

Zgodność

Zapewnienie bezproblemowego działania aplikacji w różnych przeglądarkach, urządzeniach i platformach może stanowić poważne wyzwanie.

ellipse

Bezpieczeństwo

Aplikacje internetowe są podatne na różne cyberzagrożenia, takie jak włamania i naruszenia bezpieczeństwa danych. Zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji i jej użytkowników ma kluczowe znaczenie.

ellipse

Wydajność

Użytkownicy oczekują szybkiego ładowania aplikacji internetowych i szybkiego reagowania. Opracowanie aplikacji, która zapewnia wysoką wydajność, może być trudne.

ellipse

Skalowalność

Wraz z rozwojem firmy rośnie baza użytkowników aplikacji internetowych. Zapewnienie, że aplikacja może obsłużyć zwiększony ruch i popyt, jest poważnym wyzwaniem.

ellipse

Doświadczenia użytkownika

Sukces aplikacji internetowej zależy od tego, jak dobrze odpowiada ona potrzebom użytkowników i zapewnia pozytywne wrażenia. Opracowanie aplikacji, która jest łatwa w użyciu, nawigacji i zrozumieniu, jest kluczowe.

Zastanawiasz się czy pojawią się inne wyzwania technologiczne przy tworzeniu Twojej aplikacji?

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na aplikację internetową

Co możemy dla Ciebie zrobić?

01. Analiza przedwdrożeniowa i warsztaty

02. UX/UI Projekt

03. Stworzenie i wdrożenie aplikacji

04. Utrzymanie i wsparcie

05. Integracje z zewnętrznymi platformami

Nasza usługa jest dla Ciebie jeśli

tick

Chcesz zbudować aplikację, która będzie rozwijała się wraz z Twoim biznesem

tick

Chcesz dostarczyć unikalne doświadczenia użytkownika

tick

Twój bines wymaga dedykowanych funkcjonalności

tick

Potrzebujesz partnera technologicznego, który doradzi Ci na każdym etapie rozwoju aplikacji internetowej

Co zyskasz budując aplikacją webową z Rigby?

tick

Stworzenie planu wdrożenia. Od podstawowej wersji produktu po dalszy rozwój.

tick

Szybkie wprowadzenie produktu na rynek.

tick

Dopasowanie do potrzeb biznesu.

tick

Gotowość do dalszego rozwoju.

tick

Łatwo skalowalne rozwiązanie.

tick

Oddzielenie logiki biznesowej od części wizualnej.

Projekt to proces – zobacz, jak pracujemy w Rigby

Projekt procesu

Konfigurator rolet okiennych dla Debesto.com

tick

Szybka i przejrzysta aplikacja

tick

Ułatwienie procesu zakupu rolet

tick

Skrócenie czasu składania zamówienia

Mimo dość skomplikowanej logiki konfiguratora, firma poradziła sobie z jego stworzeniem. Konfigurator działa szybko oraz wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach.

Filip Tokarski

Product Manager w Debesto.com

Jakie technologie sprawdzą się w Twoim projekcie?

Porozmawiajmy o Twojej aplikacji internetowej

Dlaczego Rigby

ellipse

Obieramy wspólny cel

Ustalenie wspólnego celu jest ważnym aspektem udanej współpracy. Postaramy się poznać oraz zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, oraz dowiedzieć się co chcesz osiągnąć. Takie podejście pomoże nam wyznaczyć jasny kierunek dla projektu, zapewni, że wszyscy będziemy dążyć do tego samego wyniku.

ellipse

Patrzymy na projekt długoterminowo

W Rigby wierzymy w długoterminowe podejście do projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na celach krótkoterminowych, rozważamy szerszą perspektywę naszej pracy i dążymy do stworzenia trwałych rozwiązań, które nie tylko zaspokoją Twoje najpilniejsze potrzeby, ale także zapewnią trwałe korzyści na nadchodzące lata.

ellipse

Architektura headless + Rozwiązania Open Source

Mocno wierzymy w architekturę headless i rozwiązania open-source. Takie podejście umożliwia nam tworzenie skalowalnych rozwiązań, które można łatwo dostosowywać i rozbudowywać w czasie. Wykorzystując takie podejście, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i opłacalne.

ellipse

Szybkie wprowadzanie na rynek

Cenimy szybki czas wprowadzania produktów na rynek i wierzymy w zastosowanie podejścia Agile, aby to osiągnąć. Dzieląc złożone projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, możemy utrzymać dobre tempo i reagować na zmieniające się wymagania w czasie rzeczywistym. Takie podejście pozwoli nam szybciej wprowadzić Twoją platformę eCommerce rynek, skracając czas potrzebny do realizacji Twoich celów biznesowych.

ellipse

Pracujemy na danych

Jesteśmy pasjonatami pracy z danymi i wierzymy w znaczenie przeprowadzania dokładnych analiz przed wdrożeniem rozwiązań. Oceniając Twoje obecne rozwiązanie, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy, odkryć dobrze działające elementy i następnie dopasować nasze podejście, aby podejmować świadome decyzje i zapewnić Ci najlepsze możliwe wyniki.

Zbudujmy i rozwińmy Twój projekt razem

Pracuj z nami

Wierzymy, że tworzenie oprogramowania powinno być procesem opartym na współpracy, a nasi klienci są aktywnymi partnerami w całym cyklu rozwoju. Poprzez współpracę i nasze zaangażowanie, pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

W Rigby nic nie kochamy bardziej niż zagłębianie się w ciekawe pomysły i współpracę z naszymi klientami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia ze złożonym problemem technicznym, czy strategicznym wyzwaniem biznesowym, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać twoje wyzwania. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, zacznijmy rozmowę już dziś.

Grzegorz Tomaka

Grzegorz Tomaka

Co-CEO & Co-founder

LinkedIn